تصفيه آب

درباره وبلاگ

تصفيه آب

لوگو پلاس آموزش طراحی لوگو طراحی سایت سئو و بهینه سازی و طراحی فونت

شنبه دوم 12 1399

لوگو پلاس

لوگوپلاسمتشکل از تیم های جوان و خلاق طراحی در کنار واحد تحقیق و توسعه ، همگام با آخرین دانش روز دنیا، تمام نیروی خود را در جهت طراحی وب سایت های حرفه ای و متمایز، جهت کسب رضایت حداکثری مشتریان به عنوان شرکای تجاری خود بکارگرفته است. لوگو پلاس تیم بر اصول مشتری مداری ، پشتیبانی گسترده و انطباقبا دانش روز دنیا توانسته سهم مهمی در بازار IT کشور بدست آورد. لوگوپلاس ،با بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت و افزون بر ۵۰۰ پروژه اجرا شده در زمینه خدمات برندینگ حرفه ای در کنار شماست، در کنار زیبایی ، طرح شما را به عملکردهای تجاری برند نیز مجهز می کنیم تا شما پیروز بازار رقابت باشید. طراحی وب سایت های پیچیده فروشگاهی ، طراحی سایت های حرفه ای و طرح های خلاقانه و هم چنین بهینه سازی و سئو سایت به صورت تخصصی از افتخارات این شرکت می باشد.

طراحی لوگو|

فرایندپیاده سازی سئو سایت نیازمند دانش زیاد و صبر است. داشتن یک وب سایت متناسب با شغلتان بدون اینکه بتوانید در رتبه های بالای نتایج موتور های جستجو از جمله کوگل قرار بگیرید، نمی تواند بازدهی لازم را داشته باشد.

همان طور که می دانید امروزه اکثر مردم اطلاعات مورد نیاز خود را از بیشتر از طریق اینترنت کسب می کنند.می توان گفت سئو بهترین روش برای تبلیغات از نظر هزینه و ماندگاری است.

حضور شما در رتبه های برتر در گوگل از اهداف لوگو پلاس می‌باشد. با متخصصین حرفه ای لوگوپلاس نگران رتبه ی سایت خود نباشید.

مدیر هنری Art Dirextor

توانمند در موضوعات بصری و زیبایی شناختی
ایده پرداز و خلاق
توانمند در حوزه طراحی، عکاسی،گرافیک، رنگ شناسی

مدیر خلاق Creative Dirextor

مدیریت پروژ و حل مسئله
تکنیک ها و روش های تولید خلاق
ایده پردازی و نوآوری کپی رایتر Copy Writer

متخصص تولید محتوا Digital Content Provider

آشنایی با مخاطب و فضای رسانه های اجتماعی
مهارت در نوشتار
ایده پرداز و خلاق

طراح گرافیک و فونت Graphic Designer

جزئی نگر تسلط بر ابزار طراحی ایده پرداز و خلاق
توانمند در قواعد و نگارش زبان فارسی
هوش کلامی و زبانی و جزئی نگر


طراحی سایت در اهواز

طراحی لوگو در اهواز

تولید محتوا در اهواز

%۱۰۰

تعامل با مشتری

طراحی و سئو سایت توسط تیم لوگوپلاس

سایت آب پاکسازان با بیش از ۱۰۰ کلمه در رتبه اول گوگل، مفتخریم اعلام کنیم بهینه سازی و سئو سایت شرکت آب پاکسازانیکی دیگر از مشتریان ما به پایان رسیده است و وب سایت این شرکت با بیش از ۱۰۰ کلمه در رتبه اول گوگل قرار دارد. کلماتی چون : سرویس تصفیه، تصفیه آب صنعتی، وسل ممبران، پرشر ممبران، سرویس تصفیه آب و ده ها کلمه ی دیگر!لطفا حتما چک بفرمائید!! این حق شماست تا از میزان تسلط شرکتی که طراحی وب سایت وسئو سایت خود را به آن سپرده اید ، مطمئن شوید.شرکت طراحی سایت لوگو پلاس یکی از قوی ترین و مجرب ترین شرکت های موجود در زمینه سئو سایت (حضور در صفحه اول گوگل) می باشد. ما شما را با تمام کلمات کلیدی اتان صفحه یک گوگل می آوریم.

۴۸۷

مشتری رضایتمند

طراحی و توسعه|

ممکناست شما صاحب چند واحد تولیدی عظیم باشید ، اما مطمئنا نمیتوانید در هر تبلیغ ، خیل عظیمی از تصاویر و ویدئوهای مربوط به مجموعه و توانایی های خودرا به معرض نمایش بگذارید . شما یک فرصت کوتاه برای نمایش این عظمت دارید ولوگو این امکان را به شما خواهد داد .

لوگو_پلاس

لوگو پلاس به کارگیری استانداردهای جهانی و استفاده از نیروهای متخصص متعهد و خلاق تلاش دارد کسب و کار مشتریانش را با ارائه محصولات کیفی و پشتیبانی گسترده به عنوان شرکای تجاری خود ، توسعه دهد.


(0) نظر
X